Zaczynamy przygotowania do świąt – lista zadań do wydruku2 min read

Przygotowania do świąt Bożego Narodzenia czas zacząć! Co prawda został nam jeszcze nieco ponad miesiąc, ale to idealny moment na organizację. Nie za szybko? Jeśli chodzi o planowanie – jestem zwolenniczką zasady im szybciej tym lepiej. Przyda się do tego przedświąteczna lista zadań do wydruku, a właściwie checklista, która pomoże Tobie w odznaczaniu rzeczy zrobionych i do zrobienia w ciągu najbliższego miesiąca. Bez nerwów. Bez presji. Sprawdź!

Przygotowania do świąt w stresie?

Przygotowania do świąt wiążą się z pewnego rodzaju stresem, presją i obciążeniem. A przecież mamy mało czasu, pracujemy, do tego codzienne obowiązki domowe, dlatego nie mamy kiedy się za nie zabrać i odkładamy wszystko na ostatnią chwilę. Ale… jeśli dobrze się zorganizujesz, przedświąteczny czas sprawi Tobie wiele radości!

Przedświąteczna lista zadań do wydruku przyda się w każdym domu. Jest przygotowana w taki sposób, aby każdy się w niej odnalazł. Plan przygotowania do świąt nie jest podzielony na konkretne tygodnie czy dni – dostosuj go do siebie, przecież każdy z nas ma zupełnie inny plan dnia.

Lista zadań do wydruku

Plan przygotowania do świąt obejmuje początkowe ustalenia, czyli gdzie się wybieramy i jaki mamy budżet na ten rok. Następnie podzieliłam przedświąteczną listę zadań na kuchnię, czyli wszystkie niezbędne rzeczy, które musimy zrobić zanim weźmiemy się za świąteczne gotowanie, dom – tutaj głównie chodzi o świąteczne dekoracje. Przyznajcie się, komu zdarzyło się przy ubieraniu choinki zauważyć, że lampki nie działają? Zostawmy takie niespodzianki. Na liście znalazły się także przygotowania i zakupy prezentowe. Tutaj zdecydowanie lepiej wybrać wcześniejsze planowanie. Po pierwsze, możemy rozłożyć budżet na dwa miesiące (lub nawet dłużej – są i takie osoby!), a po drugie w sklepach tuż przed świętami jest istne szaleństwo. Wiadomo, że od tego nie uciekniemy, ale można to ograniczyć. Planujesz zakupy przez internet? Zrób to szybciej i miej pewność, że paczka dojdzie na czas. W razie problemów, masz czas, żeby ją zwrócić.

Przedświąteczna lista zadań do druku

Lista przedświątecznych zadań jest w formacie A4, do pobrania poniżej. Najlepiej ustawić w drukarce najwyższą jakość wydruku i przywiesić plan na lodówkę, szafkę albo tablicę. Powodzenia! :)

POBIERZ LISTĘ DO WYDRUKU

Designed by: Rozdomowiona i Freepik

Podoba Ci się? Podaj dalej!

Spodobało się? Podziel się z innymi:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •