Rozdomowiona.pl – co to za miejsce?2 min read

Niektórzy znają mnie z bloga siadamipisze.pl, na którym głównie dominowała tematyka facetów, uczuć i wszystkim, co związane z relacjami damsko-męskimi. I tak co miesiąc planowałam coś napisać, a nie wychodziło. Dlatego część postów z poprzedniej strony też tu znajdziecie. Ostatnie lata pokazały i utwierdziły mnie w przekonaniu, że moim azylem jest dom i wszystko, co z nim związane. Z wieloma rzeczami mogę się przecież podzielić. Zapraszam zatem do Rozdomowionej, czyli miejsca, gdzie dowiecie się jak ugotować pyszny i szybki obiad, co zrobić, żeby utrzymać porządek w domu lub czy jest to w ogóle możliwe, żeby bałagan znikał po pięciu minutach.

Kim jestem?

Lubię proste rozwiązania, porządek i dobrą kawę. Z mlekiem. Zawodowo też zajmuję się pisaniem, a relaksuję się wtedy, kiedy wpadam do mojej kuchni, gdzie działam według zasad pysznie, prosto i po swojemu, czego nauczyłam się w czasie, gdy mieszkałam sama w wieku osiemnastu lat lub kiedy trzeba było łączyć etat, studia dzienne i życie na dwa domy. Chętnie siadam na sofie i oglądam seriale na Netflixie. Nie trenuję, nie jestem fit, nie jem kiełków. Na większość owoców mam uczulenie. Lubię sprzątać i jest to dla mnie forma odpoczynku, chociaż jestem w stanie zrozumieć osoby, które tego nie cierpią. Moim hobby jest tworzenie biżuterii i odwiedzanie escape room’ów wraz ze znajomymi. Więcej na ten temat przeczytasz tutaj.

Rozdomowiona.pl – miejsce dla Ciebie!

Co tutaj będę robić? Pokazywać jak można w prosty sposób stworzyć dom jako swoje miejsce do odpoczynku, zadbać o kuchnię nie będąc Masterszefem i porządek w każdym pomieszczeniu, bez sprawdzania poziomu kurzu białą rękawiczką. Nie jestem perfekcyjna i nie chcę nią być! Czekają Was praktyczne porady, kilka dobrych nawyków, które warto sobie wyrobić, no i oczywiście sporo inspiracji na coś dobrego. Wspomnę czasem o tematach trudnych, bo żyjąc w ciągłym pędzie, warto się zatrzymać i chwilę zastanowić.

Rozdomowiona to miejsce dla każdego, nie musisz uwielbiać biegać ze ścierką, ani mieć bałagan od podłogi po sam brzeg sufitu. Moje rady mogą pomóc Wam stworzyć swój dom po swojemu, czyli dostosować je do własnego stylu życia.

Będziecie ze mną?

Spodobało się? Podziel się z innymi:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •