O mnie

Miło mi, że tu jesteś! Nazywam się Asia Megger, jestem magistrem dziennikarstwa i mieszkam na przedmieściach w Bydgoszczy. Zawodowo jestem specjalistą ds. content marketingu, więc moje życie kręci się wokół pisania. Jestem przywiązana do swojego domu, rodziny i kawy. Po ośmiu godzinach spędzonych w pracy przed komputerem to dla mnie relaks.

Inspiruję. Pokazuję, że można prościej, lepiej, przyjemniej. Zachęcam do utrzymania porządku w czterech ścianach bez frustracji. Dzielę się pomysłami i trikami. 

Cenię proste rozwiązania i lubię porządek w głowie i w domu. Uwielbiam spędzać czas wśród ludzi z pozytywną energią. Od jakiegoś czasu jestem wielką fanką escape room’ów, które odwiedzam z grupą znajomych przynajmniej raz w miesiącu. A wszystko zaczęło się od gier planszowych!

Od osiemnastego roku życia prowadzę dom samodzielnie, uczyłam się wszystkiego od podstaw, ratując się telefonami do siostry i babci, no i oczywiście szperając w Internecie. Pierwszy raz w kuchni skończył się tragicznie, a obiad wylądował w koszu na śmieci. Po kilku latach mogę stwierdzić, że było warto! Teraz dom to moje ulubione miejsce, w którym czuję się świetnie, mimo to, że wciąż się czegoś uczę.

Lubię sprzątać i spędzać czas w kuchni, w której stosuję zasadę smacznie, prosto i szybko. Na większość składników mam uczulenie, więc gotowanie dla mnie i współlokatora zwanym partnerem życiowym to czasem nie lada wyzwanie.

Stworzyłam to miejsce z myślą o każdym, kto chciałby zapanować nad porządkiem w swoich czterech ścianach, ugotować coś dobrego i na chwilę zatrzymać się przy moich luźnych przemyśleniach na temat społeczeństwa i relacji między ludźmi. Nie jestem perfekcyjna i wcale nie chcę nią być – każdy przecież tworzy przestrzeń po swojemu. Grunt to czuć się z nią dobrze.

Drogie Panie – dzielcie się ze mną swoimi poradami i myślami! Twórzmy to miejsce razem :)